Siirciler Reklam Alanı

Siirciler Reklam Alanı

Anlam kazanacak çektiklerim sende..!!

SükuTT kullanıcısının resmi
 

Görmemeye meyil eden gözlerinde saklı kalacağım .. dilinde söylenmeyen o üç kelimeyle yüreğinde dert olacağım . belki bende yanacağım .. ızdırabın acısıyla, duymayacaksın eminim susmuş tümcelerimi.. ,sükutla örteceğim yüreğimi..
bilmemeye alıştırdığından beri.. bilmiyorum bende hiçbirşeyi..!! anlamsızlaştıkça sensizlik.. uzak duracak bensizlik..
zaman kum saati gibi dolduğu vakit .. Ellerin titreyerek gelecek ... nafile bir sükut olacaksın..;hissettiklerimin hissizliğinde kıvranarak can verecek sevdan..
son bir göz yaşı akacak olan.. yağmur değil ,fırtına değil , sen değil.....senden öte bir katre damla..
el sallayacak olacak gözlerin ... gidişimi hissedemeden yanacak yüreğin inceden inceden...
kahkahalarda boğduğun bu sevgiyi..;göz yaşlarında dirilteceksin.. olmayacak düşlerde kaybolurken; olmayacak kayboluşlarda tekrardan bulacak yüreğin...
koşacaksın; koştukça küçülen adımlarımı anımsayacak.......!! boşlukta bulacaksın..sensizlik büyüdükçe yüreğimde bensizlik doğacak arayan gözlerine....
rüzgar estikçe yanan; korlaşan ateşi devleştirecek bilirim..mevsim kışa döndüğü vakit..önce üşüyen yüreğim donacak içinde saplı sızı değil..!!o vakit ; buz gibi duran gözler bulacaksın....... belkide mevsim sendede kışa vuracak...lakin..;yüreğindeki ben bir başka bir sen yaratacak ....ve işte ozaman anlam kazanacak çektiklerim sende..!!!

Siirciler Reklam Alanı

Siirciler Reklam Alanı