Siirciler Reklam Alanı

Siirciler Reklam Alanı

Arşa ulaşan şehit

Romantik kullanıcısının resmi
 

Yıl 1915...Herkezin gözleri yaşlı...Görsen bulutlar ağlamaya nişanlı...Birden bir ses yankılandı cephede....Öyle bir seski ulaştı gökyüzüne....Atam ölmeyi emrediyorum diyordu ulu bir sesle....Mehmedim dururmu savaştı elbette...Bedenlerini siper ettiler Allah Allah sesleriyle....Bedenlerini siper ettiler Allah Allah sesleriyle

Düşman cephesinde şaşkın bakan gözler....Oda ne bir türkün sırtında düşman asker....Kendi yarasına bakmadan almış düşmanı omzuna....Elindeki temiz bezi sarmış düşmanın yarasına....Düşman asker yaşadı sonra elbette.....Lakin mehmedim ulaştı birden şehitliğe....Sonra bir komutan şehidimin formasını açınca....Ulaştı belkide ebedi sonsuzluğa....Duyun işte mehmedim ot tıkamış yarasına....Duyun işte aslanım ot takımış yarasına....Duyun işte şehidim ot tıkamış yarasına !!!

deneme (kompozisyonda dahil)

Cihan kullanıcısının resmi

deneme (kompozisyonda dahil) yazılarını enemeni yaz bölümüe yazarsan sitei bütünlüğü açısndan doğru olaaktır.

Korkmadan kendini ifade et!

Daha önceden bir arkadaşımıza

Cihan kullanıcısının resmi

Daha önceden bir arkadaşımıza da sölemiştim. Şiir yazmaya alışkın birinin deneme tarzında yazı yazması zor oluyor ve üç noktalar oluşup kaliteyi düşürüyor. Bence biçim değiştirmektense süslü veya yalın anlatımlardan birini seçin kendini geliştirmelisin. Şiirinin konusu ve duygusu çok güzel ancak biçimi onu basitleştirmiş. Öenmli olan her tipde eser vermek değil özgünlüğü yakalayabilmektir.

Korkmadan kendini ifade et!

..

Romantik kullanıcısının resmi

Bunu şiiri yazarken kompozisyon şeklinde yazdım

Romantik

Siirciler Reklam Alanı

Siirciler Reklam Alanı